Зустрічі у навчальних закладах


13-го жовтня в школах району пройшли заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва. В рамках заходів відбулися зустрічі з земляками — учасниками АТО, які брали участь у захисті територіальної цілосності нашої держави.

В Братській ЗОШ I ступеня було проведено зустріч учнів 3-4 класів з воїном АТО В.В. Ренц. Ведучі заходу згадали захисників України, які зараз на сході боронять кордони нашої країни. Саме їм присвятила вірш учениця 3-го класу Олександра Рожкова. Звичайно, багато було сказано про патріотизм, взаємопідтримку, справжню дружбу. Валерій Володимирович подякував учням за гостинність та щирі пісні про рідну землю, побажав миру та успіхів у навчанні.

В Новомар’ївську ЗОШ I-III ступенів в цей день були запрошені учасники АТО: О.М.Свинобай, Ю.М.Тихонович, В.В.Кулик, С.В.Лєфтєр.

Урочистості розпочалися святковою лінійкою, словами вдячності учні відзначили захисників Батьківщини, переглянули презентації про славних предків-козаків та сучасних героїв. Хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих за Вітчизну.

В Костуватській ЗОШ I-II ступенів день розпочався із загальношкільної лінійки на тему «Дякуємо за хоробрість», на яку були запрошені учасники АТО В.В.Макаревич та І.А.Слодзік, а також дружина загиблого земляка Г.Г.Береговенка — А.Ф.Жосан. Під час лінійки учні школи привітали запрошених зі святом, поклали квіти до меморіальної дошки та могили загиблого, а також на Алеї слави.