Відбулося засідання колегії Братської райдержадміністрації


26 жовтня першим заступником голови Братської райдержадміністрації Антоніною Шаратою проведено засідання колегії райдержадміністрації за участі членів колегії, керівників підприємств та установ району, селищного, сільських голів.

На засіданні колегії розглянуті питання виконання бюджету, стану призначення субсидій населенню, проведення в районі комплексу осінньо-польових робіт, початку та проходження опалювального сезону, стан надання земельних ділянок учасникам АТО.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніла Мирненко, аналізуючи виконання бюджету району у січні-вересні 2016 року доповіла, що надходження податків і зборів до загального фонду місцевих бюджетів склали 26415,6 тис.грн., або 139,5 відсотків планових показників.

Усіма бюджетами органів місцевого самоврядування виконано планові призначення січня-вересня 2016 року. Найбільші показники виконання серед бюджетів сільських рад досягнуто Ганнівською, Новоолександрівською та Улянівською сільськими радами. Наголосила, що плати за землю сплачено до зведеного бюджету району 5735,2 тис.грн., що на 2208,1 тис.грн., або на 62,6 відсотків більше планових призначень.

Тетяна Кравець – начальник управління соціального захисту райдержадміністрації, доповідаючи про стан призначення субсидій, зазначила, що за 9 місяців 2016 року загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг 2571 особам склала 7417159 тис. грн., на придбання твердого палива та скрапленого газу субсидії призначено 562 особам. При розгляді даного питання було звернуто увагу на необхідність активізації роз’яснювальної роботи серед населення району, у тому числі через районну газету «Перемога», щодо змін та доповнень до чинного законодавства з питань призначення субсидій, надання усіх видів державної соціальної допомоги та відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги.

Детально на засіданні колегії було проаналізовано питання підготовки та початку опалювального сезону в закладах освіти, охорони здоров»я, культури та соціального захисту, з якого доповіли керівники відповідних профільних галузей.

Про стан надання земельних ділянок учасникам АТО доповів начальник відділу Держгеокадастру в Братському районі Олександр Меріков.

Крім того, в засіданні колегії взяли участь керівники місцевих філій ВАТ «Укртелеком» та ПАТ «Миколаївобленерго» Микола Фурса та Андрій Нешкумай, виступивши з питання збереження в районі майна підпорядкованих установ.

По кожному з розглянутих питань на колегії прийняті відповідні рішення.