Відзначили професійне свято тих, для кого милосердя – сенс життя


Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

З нагоди професійного свята 4 листопада в районному будинку культури проведено урочисті збори для колективів соціальної сфери району серед них: працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління Пенсійного фонду України в Братському районі, центру зайнятості, служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

З професійним святом колективи соціальної сфери привітали заступник голови районної державної адміністрації Андрій Бунько, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Наталя Глаголенко та нагородили почесними грамотами людей, які з повною віддачею працюють на користь району, за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери соціального захисту і обслуговування населення району.
%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b4%d1%8f1
Також, з вітальним словом до присутніх звернулися: Братський селищний голова Єгор Кравець, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Кравець, директор Братського районного центру зайнятості Василь Вініченко, начальник управління Пенсійного фонду України в Братському районі Світлана Грицан та начальник виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Братському районі Олена Галабан.

Від ветеранів соціальної сфери району присутніх привітала Олександра Василівна Попкова.
%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b4%d1%8f2
Прикрасою заходу стала концертна програма у виконанні артистів художньої самодіяльності району.