Проведено круглий стіл «Вирішення проблем зайнятості з використанням інноваційних форм роботи»


Братським районним центром зайнятості 4 листопада 2016 року проведено круглий стіл на тему «Вирішення проблем зайнятості з використанням інноваційних форм роботи».

В презентаційному заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, керуюча справами Братської районної ради Наталя Глаголенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Кравець, голова спілки підприємців району Ігор Паладій, директор районного центру зайнятості Василь Вініченко, сільські голови та роботодавці району.

Відкрив захід директор районного центру зайнятості Василь Вініченко, який надав коротку інформацію про Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, державну службу зайнятості, проінформував учасників про стан ринку праці на 1 листопада 2016 року, окреслив шляхи вирішення проблем зайнятості населення.

Василь Володимирович акцентував увагу на формах роботи, які використовує служба зайнятості з метою розширення доступу населення району до продуктивної зайнятості, прискорення інтеграції найбільш вразливих його категорій на ринку праці.
%d0%ba%d1%80%d1%83%d0%b3%d0%bb%d0%b8%d0%b9-%d1%81%d1%82%d1%96%d0%bb2
Заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько зосередив увагу присутніх на заходах, що вживаються органами влади з метою сприяння зростанню доходів населення від зайнятості та виплат у системі соціального страхування для забезпечення умов гідної праці, на роботі, що проводиться з питань роз»яснення порядку призначення субсидій на житлово-комунальні послуги.

На питаннях щодо сприяння ініціативності громад у розв»язанні найгостріших соціальних проблем та запобігання бідності зупинилися голова спілки приватних підприємців району Ігор Паладій, голова Миколаївської сільської ради Анжела Шенкевич та головний лікар Братської центральної районної лікарні Ольга Васильченко.

Начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяну Кравець хвилювала проблема підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для вразливих категорій населення.

Результатом зацікавленого обговорення актуальних питань зайнятості стало досягнення домовленості щодо здійснення спільних дій для реалізації соціально-економічної політики щодо ефективної зайнятості з гідними умовами праці в районі.