Великим Гала-концертом завершився в Братському 9ий районний огляд-конкурс серед сільських закладів культури «Культура від села до села»


П’ятого листопада на сцені Братського районного будинку культури відбувся заключний Гала-концерт та підведення підсумків 9-го районного огляду-конкурсу серед сільських закладів культури «Культура від села до села», присвяченого 25-й річниці незалежності України, який зібрав на районній сцені кращі колективи та виконавців сільських закладів культури району.
%d0%b3%d0%b0%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%861
Протягом двох місяців професійне журі мало змогу спостерігати за творчими звітами сільських будинків культури. Керівники клубних закладів району повинні були не тільки представити творчу програму, але й прозвітувати про зроблену роботу протягом року.

За підсумками огляду-конкурсу 12 клубних закладів отримали грамоти за участь у фестивалі, а 5 стали лауреатами і отримали «номінації», які вручила перший заступник голови райдержадміністрації Антоніна Шарата, побажавши учасникам художньої самодіяльності району подальших творчих злетів та здобутків.
%d0%b3%d0%b0%d0%bb%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%862
Протягом двох годин учасники художньої самодіяльності радували братчан своєю творчістю: піснями, танцями, віршами та монологами, а ті не шкодували долонь аплодуючи аматорам сцени.

Ось і завершився наш 9-й районний фестиваль «Культура від села до села», і тому трішечки сумно, але не встигнемо оглянутися, як прийде наступний, ювілейний 10-й фестиваль, який відкриє нові імена та розкриє нові таланти.