Денис Лазарук: як я став підприємцем


Я, Денис Лазарук, хочу розповісти, як став підприємцем. Мене давно приваблювала торгівля, але розпочати власну справу заважали відсутність власних коштів та ризики потрапити у великі банківські борги.

У відкритті власного бізнесу мені допоміг Братський районний центр зайнятості. До того, як стати на облік в центр зайнятості, я працював начальником Державної реєстраційної служби Братського районного управління юстиції, потім був призваний до Збройних сил України та приймав участь в антитерористичній операції на сході країни. Після демобілізації, я повернувся на колишню роботу де мене повідомили, що служба ліквідована. Після роздумів, я звернувся з підбору роботи до районного центру зайнятості.

Ознайомившись з вакансіями та послугами, що надає служба зайнятості та отримавши відповідні консультації, прийняв рішення щодо відкриття власної справи. Я склав бізнес-план та пройшов курс лекцій де здобув загальні знання з питань зайняття підприємницькою діяльністю. Після розгляду бізнес-плану, я отримав всю суму допомоги по безробіттю за весь рік. Цієї суми не вистачило на заплановані витрати, але, доклавши сімейні заощадження, я придбав вантажний автомобіль та деякі аксесуари до нього щоб обладнати його відповідним чином.

Пройшовши медогляд та відповідні санітарно-епідеміологічні перевірки автомобіля я розпочав свою справу Так, на теперішній час, я займаюся розповсюдженням та оптовим постачанням хлібобулочних виробів до магазинів райцентру та сіл нашого району.

На сьогоднішній день це мій основний заробіток. Я щиро вдячний фахівцям районного центру зайнятості за надану допомогу та підтримку.