Привітали зі святом працівників полів та ферм


Листопад традиційно приносить свято тим, хто господарює на полях і фермах, хто доглядає сади, плекає лозу, приносить у кожну оселю хліб і до хліба, хто зміцнює добробут України. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. В усі часи хліборобська праця була визначальною складовою розвитку держави, запорукою її стабільності.

З цієї нагоди 18 листопада 2016 року в Братському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З професійним святом аграріїв району привітали голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова Братської районної ради Тамара Фесько, Братський селищний голова Єгор Кравець, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Добровольський, голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Георгій Чобану.
poleferma1
Теплі слова ведучих про святе, про те, що завжди було турботою і радістю людини; про те, без чого не уявити ні степової долі, ні світанку, ні рідного дому; про те, що кожному з нас необхідне, як сонячне світло, чи дихання; про рідне село, про працю хлібороба, прозвучали для всіх присутніх в залі працівників сільського господарства.

Кращі працівники сільського господарства, керівники, голови профспілок були відзначені грамотами та подяками.
poleferma2
Своїм чудовим концертом аграріїв привітали ведучі Олена Буберенко та Сергій Виверець, вихованці будинку творчості школярів та юнацтва та учасники художньої самодіяльності Миролюбівського сільського будинку культури.
poleferma3