Громадські роботи на території Братського району


Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Кравець висловила вдячність районній службі зайнятості за плідну співпрацю в допомозі з інформування щодо призначення житлових субсидій для населення, про що свідчать 4593 справ, які своєчасно розглянуто та відпрацьовано.

З листопада 2016 року між Братським районним центром зайнятості та УСЗН в Братському районі укладено договір для проведення громадських робіт за видом «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією», що передбачає 100% фінансування за рахунок коштів Фонду ЗДССУВБ даного виду робіт.

Четверо осіб зі статусом безробітного інформують громадян про можливість отримання житлових субсидій, розповсюджують інформаційні матеріали, проводять технічну обробку документації, що дає змогу збільшити охоплення населення з надання субсидій.

А загалом за поточний рік громадськими та тимчасовими роботами в Братському районі охоплено 320 безробітних, які працювали в 24 установах та сільськогосподарських підприємствах, використано понад 240 тисяч гривень.

Маємо сподівання, що в подальшому наша плідна співпраця з соціальними партнерами та роботодавцями буде продовжуватись, обсяги та види громадських робіт будуть постійно зростати та вдосконалюватись.