Засідання круглого столу на тему «Взаємодія відповідних служб Братського району в частині не допущення проявів торгівлі людьми»


З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи соціальними службами, до компетенції яких входить питання «Протидії торгівлі людьми», та забезпечення рівня обізнаності населення щодо сучасних проявів торгівлі людьми 23 листопада 2016р. проведено засідання «круглого столу» на тему: «Взаємодія відповідних служб Братського району в частині не допущення проявів торгівлі людьми». У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Бунько, голова Миколаївського обласного благодійного фонду «Любисток» Маргарита Пархоменко, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Вікторія Суділіна, керівники соціальних служб та структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході бесіди обговорено питання щодо підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань запобігання та боротьби з торгівлею людьми.

Присутні отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть в протидії торгівлі людьми та в наданні дієвої допомоги постраждалим, організації нових підходів до вирішення проблеми.