Олена Кузьміна провела зустріч з учасниками АТО Братського району


25 листопада в районному будинку культури відбулася зустріч керівництва району з учасниками АТО. Мета зустрічі — створення в районі громадської організації учасників АТО та вирішення нагальних питань присутніх на зустрічі учасників АТО.

В зустрічі взяли участь: голова райдержадміністрації Олена Кузьміна, голова районної ради Тамара Фесько, заступники голови райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та учасники антитерористичної операції.

За результатами розгляду питань, в районі створено Братську районну Спілку учасників АТО, обрано президію Спілки в кількості 5 осіб та голову Спілки — Фоміна Андрія Івановича.

%d0%b7%d1%83%d1%81%d1%82%d1%80%d1%96%d1%87-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d0%bd-%d0%b0%d1%82%d0%be2

Під час обговорення проблемних питань, а вони стосувалися насамперед виділення земельних ділянок, санаторно-курортного лікування, виплати щорічного грошової допомоги, головою райдержадміністрації та головою районної ради, а також керівниками структурних підрозділів надано роз’яснення та визначено шляхи вирішення проблемних питань.

Наприкінці зустрічі Олена Кузьміна подякувала всіх учасників АТО за активність, пообіцяла підтримку новоствореній громадській організації та тісну співпрацю з метою вирішення всіх проблемних питань.