Увага! Орудують грабіжники!


Грабіжники у Братському районі

Громадяни, будьте пильні! Гарно ховайте свої золото-валютні заощадження! Адже нещодавно по району пройшло декілька зухвалих крадіжок.

Так на днях в Братському зловмисник, котрого доречі піймали, намагався залізти в будинок через вікно близько 4ї години дня! Та не пощастило — вдома знаходилась жінка, яка здійняла гвалт, що й призвело до того, що зловмисник був схоплений сусідами та переданий до поліції. Як потім вияснилось — пришелепкуватий злодій родом з Арбузинки, ймовірніше всього працював по «наводці» тутешніх жителів.

Люди, майте совість — не займайтесь такими гнилими справами!

А ось ще один нещодавний випадок в Братському — жіночка йшла собі спокійно по вулиці в обідній час. Аж раптом ззаду підбіг незнайомець, вдарив її в спину та зірвав золотий ланцюг з її шиї і кинувся тікати.
Зірвали золотий ланцюг з шиї у Братському
Але доля не дала втікти зухвалому грабіжнику — незнайомця також наздогнали громадяни які були неподалік від пригоди, та викликали поліцію. Несамовитий грабіжник розуміючи, що йому вже не втікти, прийняв рішення проковтнути золотий ланцюг. Ну а в результаті все ж таки зловмисника було доставлено до поліцейського відділку, а згодом золотий ланцюг був вилучений та повернутий постраждалій. Як вияснилось чолов’яга був також не місцевий, він просто вирішив погастролювати по вулицях Братського. Тепер бідолаху чекає суд та ймовірний строк за гратами на 6 років. То хай і подума тепер — чи варто було йому займатись такими огидними справами!? Для цього в нього буде вдосталь часу…

А на додачу ще інформація від наших підписчиків — 2 червня в селі Кам’яно-Костувате невідомі намагались викрасти мотоцикл. Але щось завадило їм це здійснити, тож вони викрали мотоблок в одного з місцевих мешканців. Як стало відомо, зловмисники їздять на біленькому жигулі!