Виправдали обвинуваченого в зґвалтуванні 7-річної падчерки


Арбузинський районний суд виправдав чоловіка, якого звинувачували у зґвалтуванні 7-річної падчериці.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

Як відомо, подія сталася в серпні 2017 року в селі Соколівка. Тоді повідомлялося, що місцевий 30-ти річний житель с. Соколівка гвалтує свою 7-ми річну падчерицю.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за частиною 4 статті 152 ( «Згвалтування, вчинене повторно щодо малолітньої особи»). Прокуратура просила для обвинуваченого 14 років позбавлення волі, але колегія суддів у складі Ольги Кірімової, Ірини Явіци і Тетяни Колгриви виправдала вітчима постраждалої.

У прокуратурі повідомили, що оскаржуватимуть цей виправдувальний вирок в апеляційному суді.

Варто відзначити, що в одному з визначень суду зазначено, що обвинувачений раніше був судимий за частиною 2 статті 152 ( «Згвалтування»), частини 1 статті 162 ( «Порушення недоторканності житла») і частини 1 статті 395 ( «Порушення правил адміністративного нагляду» ) КК України, не має постійного джерела доходу.

Там же йдеться, що за нього перед судом просила і представник потерпілої дівчинки (її мати).

«Мати потерпілої дівчинки заперечувала проти призначення кримінального провадження до розгляду, просила суд припинити провадження, оскільки вважає чоловіка невинним, і їй необхідна його допомога вдома по господарству. Відзначила, що не бажає, щоб він знаходився під вартою» — сказано в документі.