Увага: штормове попередження!


Як передає прес-центр служби автомобільних доріг Миколаївської області, посилаючись на прогнози синоптиків, в найближчу добу Миколаївщина буде під впливом активного циклону.

12 грудня на території Миколаївської області очікуються опади у вигляді дощу і снігу. Можливо налипання мокрого снігу. Температура повітря буде в межах від -2 до +3 градусів за Цельсієм. Також очікується поривчастий вітер до 15-24 м/с. На дорогах буде ожеледиця!

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, швидкісних режимів, тримати дистанцію, а по можливості і зовсім утриматися від поїздок!

Попередження стосується і пішоходів: будьте уважні, не перебігайте дорогу в недозволених місцях, обходьте можливо небезпечні ділянки!

Також в службі нагадали, що, при виникненні надзвичайних ситуацій на дорогах Миколаївської області, ви можете негайно повідомити оператору диспетчерської служби по тел .: (0512) 56-41-16, (067) 512-65-41 — по дорогах державного значення; (066) 717-54-69 — по дорогах місцевого значення, і отримати необхідну допомогу. Дзвінки приймаються цілодобово.